Rekolekcje zimowe

 

Bardzo serdecznie zapraszamy na tegoroczne  zimowe rekolekcje organizowane przez Oazę Krakowską. Zapisy startują już 1 grudnia, tylko przez internet, poprzez wypełnienie ankiety rekolekcyjnej.

Rekolekcje ewangelizacyjne skierowane są do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, Oparte są one na 4 prawach życia duchowego. Szczegółowe informacje o rekolekcjach znaleźć można tutaj.

Animaotorzy, którzy chcieliby pojechać na rekolekcje ewangelizacyjne proszeni są aby zgłaszać się na poszczególne turnusy pisząc maila na oaza@diecezja.pl

Rekolekcje KODA i KODA ODB dedykowane są dla kandydatów na animatorów Ruchu, liturgicznych i muzycznych, dzieci bożych. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Rekolekcje ORD przeznaczone są dla osób po przeżyciu III stopnia Oazy Nowego Życia i stanowią zwieńczenie formacji podstawowej.  Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału w PREZAPISACH wszystkie osoby pragnące wziąć udział w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej.  Zadeklarować swój udział w rekolekcjach wakacyjnych będzie można  od 15 grudnia 2018 r. do 6 stycznia 2019.

Szczegółowe informacje o wszystkich typach rekolekcji znaleźć można na stronie: www.krakow.oaza.pl/rekolekcje

 

Post Author: Michał Grzyb