Skrzynka intencji

Napisane 19-09-2016

Modlitwa to nie zabawa. Modlitwa wstawiennicza jest darem Ducha Świętego. To sam Duch Święty przyczynia się za nami w błaganiach zgodnie z wolą Bożą (Rz 8,26-27). Modlić się wstawienniczo oznacza równocześnie jednoczyć się z Chrystusem Zmartwychwstałym, który żyje i wciąż wstawia się za nami do Ojca (Hbr 7,25).

Dziękujemy Ci za zaufanie i intencję, którą nam przesłałeś. Twoja prośba zostanie objęta szczególną troską modlitewną ze strony naszej grupy przez około dwa tygodnie. Jeżeli pragniesz ponowienia swojej intencji, po upływie dwóch tygodni prześlij ją jeszcze raz na naszą skrzynkę. Gdyby Twoja intencja uległa zmianie w czasie, gdy się nad nią modlimy, również nie wahaj się napisać nam o tym. To bardzo ważne, byśmy wiedzieli, czy Twoja prośba jest aktualna.

Ważne! Pamiętaj, że modlitwa prośby to nie rodzaj zamówienia, na które Pan Bóg musi odpowiedzieć pozytywnie. Modlitwa wstawiennicza ma przede wszystkim zmieniać serce proszącego człowieka, tak, by było bardziej gotowe na przyjęcie łaski, której Pan Bóg pragnie mu udzielić.

Dlatego nie bój się prosić i módl się razem z nami w swojej intencji, ale nie zapominaj, że to Bóg jest Dawcą.

Imię, nazwisko, nick:
E-mail:*
Intencja:*