Prośba ks. Stanisława Mieszczaka Moderatora Diecezjalnego

Drodzy!

Jeszcze raz zwracam się do wszystkich członków naszego Ruchu Światło-Życie o gorącą modlitwę za naszą wspólnotę w Kościele krakowskim. Stoimy wobec bardzo ważnych wydarzeń i wyzwań.

Nie możemy ulegać zniechęceniu. Jesteśmy przekonani, iż nasza służba w Kościele jest bardzo potrzebna i odpowiedzialność za to dzieło spoczywa na każdym z nas.

Trwają przygotowania do rekolekcji wakacyjnych. Wiele spraw organizacyjnych udało się pozytywnie załatwić. Ciągle potrzeba sporej liczby animatorów. Stąd apel do wszystkich, którzy zostali wezwani do tej posługi.

Zbliża się także dzień naszej Kongregacji. Odbędzie się ona 12 maja 2018 roku w Centrum św. Jana Pawła II. Zaczniemy o godzinie 14.00 i w trakcie obrad jest przewidziana celebracja Eucharystii. Zapewnił nas także o swej obecności Moderator Generalny, ks. Marek Sędek.

W związku z powyższym przypominam wszystkim należącym do Stowarzyszenia „Diakonia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej” iż z dniem 30 kwietnia o północy mija termin zgłaszania kandydatów na Moderatora Diecezjalnego.

Jednoczmy się przy naszym Panu w naszym codziennym posługiwaniu

ks. Stanisław Mieszczak SCJ

p.o. Moderator Diecezjalny

Kraków, 28 kwietnia 2018

Post Author: Michał Grzyb