REKOLEKCJE WAKACYJNE OŻK 2018

W czwartek  rozpoczynają się zapisy na rekolekcje wakacyjne OŻK 2018 „Młodzi w Kościele”. Podobnie jak w zeszłych latach na rekolekcje zapisy będą przyjmowane wyłącznie drogą internetową od dnia 26 kwietnia 2018 roku od godziny 20:00. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o poszczególnych turnusach.

Aby zapisać się na rekolekcje należy wypełnić ankietę rekolekcyjną, a nastęnie wydrukować kartę uczestnictwa w rekolekcjach.

Szczegółowe informacje o tym jak się zapisać znaleźć można w zakładce ZASADY ZAPISÓW. Informacje o tym, gdzie można pojechać i jak dojechać, znaleźć można klikając w przyciski: GRAFIK REKOLEKCJI, a także ADREDY I DOJAZD DO OŚRODKÓW. 

Rodzicom dzieci wybierających się na rekolekcje polecamy link INFORMACJE DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW, znajdują się tam wszystkie potrzebne informacje o rekolekcjach, a także co zabrać ze sobą na oazę.

Z kolei animatorom polecamy informacje  dedykowane specjalnie dla nich: INFORMACJE DLA ANIMATORÓW. Ważne jest to, aby każdy z posługujących spełniał wymagania: nie tylko kuratorium i sanepidu, ale także posiadał ważne zaświadczenie o niekaralności.

Jeśli w Twojej głowie zrodziły się jeszcze jakieś pytania warto zaglądnąć pod link:  FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI, lub po prostu skontaktować się z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych.

Jeśli chciałbyś pomóc w informowaniu o  rekolekcjach oazowych w swojej parafii możesz wydrukować lub udostępnić jeden z plakatów: POBIERZ


Diakonia Oaz Rekolekcyjnych Archidiecezji Krakowskiej
Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: dor.krakow@gmail.com

s. Beata Hajzler CSFN
12 62 88 231

Jarosław Czekierda
12 62 88 230

Post Author: Michał Grzyb