Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymka dziękczynna za 5️⃣0️⃣ lat Domowego Kościoła oraz 4️⃣3️⃣ Ogólnopolska Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka na Jasnej Górze już za kilka dni!

👉 PIĄTEK, 8️⃣ WRZEŚNIA:
Rozpoczniemy wspólną Mszą Święta koncelebrowaną pod przewodnictwem Księdza Jarosława Błażejaka, krajowego Moderatora KWC, z udziałem Księdza Marka Sędka, Generalnego Moderatora Ruch Światło-Życie.
Potem będzie możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Najświętszego Sakramentu na Jasnej Górze.
Na koniec dnia uczestniczymy w Apelu Jasnogórskim, a komu sił wystarczy może uczestniczyć jeszcze indywidualnie w nocnym czuwaniu.

👉 SOBOTA, 9️⃣ WRZEŚNIA:
Spotykamy się najpierw w Dolinie Miłosierdzia w Częstochowie i rozpoczynamy od modlitwy dziękczynnej, a potem będzie godzina świadectw rodzin z Domowego Kościoła.
Następnie konferencja Księdza Biskupa Wiesława Śmigla, a po niej czas wzajemną integrację.
Podczas Mszy Świętej na Jasnej Górze o godzinie 14:30, której przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, a Słowo wygłosi Ksiądz Biskup Krzysztof Włodarczyk. Istnieje możliwość złożenia deklaracji KWC. Deklaracje składamy na błoniach Jasnej Góry podczas składania darów na Ofiarowanie. Odmówimy też wspólnie Akt oddania Niepokalanej Matce Kościoła.
Na koniec będzie Droga Krzyżowa o godzinie 16.30 na Wałach Jasnogórskich prowadzona przez Krucjata Wyzwolenia Człowieka.

Na Pielgrzymkę prosimy o zabranie banerów, proporców i innych emblematów KWC, DK i Oazowych. Będzie można złożyć dar serca na doposażenie i uruchomienie Centrum KWC na Kopiej Górce (Centrum Ruchu Światło-Życie).

👉 Więcej informacji:

https://kwc.oaza.pl/2023/09/01/pilne-informacje-centralnej-diakonii-wyzwolenia-dotyczace-43-ogolnopolskiej-pielgrzymki-kwc-na-jasna-gore/

Przed nami piękny czas wdzięczności, do zobaczenia na Jasnej Górze! ❤️

Post Author: Szymon Staszeczka