Czwartkowooazowa zapowiedź tygodnia 

1️⃣ Polecajmy Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach duszę zmarłej Teresy Sarniak, Mamy Księdza Bogdana Sarniaka, Moderatora Domowy Kościół Archidiecezji Krakowskiej.

2️⃣ W środę nie ma spotkania w ramach Oazy na Plantach 2.0, ale zapraszamy Was za to na Eucharystię w intencji tegorocznych maturzystów. Widzimy się w Ludźmierzu o 16, w Wadowicach o 18:00, w Krakowie o 18:30 i w Myślenicach o 19 – mniejsza o to gdzie i o której, ważne, że na wspólnej modlitwie!

3️⃣ Plecak, górskie buty i schronisko. Brzmi znajomo? Tak nasi animatorzy będą spędzać czas na wędrowaniu po Małej Fatrze. Pamiętajmy o nich w modlitwie, by bezpiecznie przebyli szlak.

4️⃣ 𝙶𝚎𝚝 𝚛𝚎𝚊𝚍𝚢 𝚠𝚒𝚝𝚑 𝚖𝚎: JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYJŚCIA? Czyli specjalna pomoc przed II ONŻ od Diecezjalna Diakonia Deuterokatechumenatu Archidiecezji Krakowskiej. Przeczytajcie koniecznie: http://krakow.oaza.pl/materialy-do-spotkan/materialy-ddd/ Bardzo polecamy!

5️⃣ Dla tych, którzy cały czas zapominają, małe przypomnienie.

• rekolekcje wakacyjne:

https://bit.ly/REKO2023_zapisy

Więcej informacji na stronie internetowej: http://krakow.oaza.pl/ w zakładce REKOLEKCJE

• kurs wychowawcy i kierownika wypoczynku:

http://krakow.oaza.pl/…/kurs-wychowawcy-i-kurs…/

Pewnie wielu z Was będzie wędrować w ten weekend majowy. To jeden z elementów nawet rekolekcji, a dokładnie III° ONŻ. Tym razem logo wspólnoty z drugiego turnusu z Rzeszowa.

Maturzyści, pamiętamy o Was! Nie zapomnijcie również odpoczywać przez ten czas. Niech Duch Święty wspomaga w trudzie egzaminów +

Post Author: Szymon Kurek