Czwartkowooazowa zapowiedź tygodnia 

1️⃣ Przed nami piękne dni Wielkanocnej Oazy Modlitwy dla Animatorów i członków Stowarzyszenia w Maksymilianum – Dom Rekolekcyjny w Bystrej Podhalańskiej. Polecamy ich Waszej modlitwie. Proście Pana, by Ewangelia o Marii Magdalenie, która będzie tematem tych krótkich rekolekcji poruszyła serca.
2️⃣ W ten weekend również odbędzie się Oaza Modlitwy Studium Animatora ODB dla II roku. Będą skupiać się wokół jednego tematu, ale więcej zdradzimy w kolejnym poście. Ich również polecamy Waszej modlitwie.
3️⃣ W środę zapraszamy na Eucharystię do kościoła św. Marka. Tym razem posługiwać będzie Diecezjalna Diakonia Formacji Diakonii. Spotkajmy się razem w tym paschalnym czasie. Szczególną intencją będzie modlitwa za śp. s. Bernardynę Bobber w 2. rocznicę śmierci.
4️⃣ Przypominamy o zapisach na kurs wychowawcy i kurs kierownika. W tym roku obędzie się on od 25.05 do 28.05. Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://krakow.oaza.pl/…/kurs-wychowawcy-i-kurs…/
5️⃣ Słyszeliście o 𝙶𝚎𝚝 𝚛𝚎𝚊𝚍𝚢 𝚠𝚒𝚝𝚑 𝚖𝚎: JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYJŚCIA? Diecezjalna Diakonia Deuterokatechumenatu Archidiecezji Krakowskiej przygotowała dla nas specjalną pomoc przed II ONŻ. Przeczytajcie koniecznie. http://krakow.oaza.pl/materialy-do-spotkan/materialy-ddd/
Bardzo polecamy.
6️⃣ Jest nas coraz więcej zapisanych na rekolekcje. Czekamy również na Ciebie. https://bit.ly/REKO2023_zapisy
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://krakow.oaza.pl/ w zakładce REKOLEKCJE
7️⃣ Jest jeszcze ostatnia szansa na wybranie się w góry na majówkę. Zostawiamy link do wypadu na Małą Fatrę:
https://tinyurl.com/majowkagorska2023
Jak stworzyć logo z ważnymi elementami związanymi ze stopniem, miejscem, a nawet przyrodą? Odpowiedzi szukajcie u wspólnoty rekolekcyjnej I°OND z Woźnik z drugiego turnusu, którzy umieścili chrząszcza. Kto wie, jak potocznie były nazywane?
Pan Zmartwychwstał! Pięknego tygodnia +

Post Author: Szymon Kurek