Czwartkowooazowa zapowiedź tygodnia 

1️⃣ W sobotę, punktualnie o 13:00, na płycie Rynku Głównego w Krakowie startuje 13. edycja Róża dla Jezusa Miłosiernego. Wraz z Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia zapraszamy do wspólnego świętowania Uroczystości Miłosierdzia Bożego. Będzie modlitwa koronką, taniec wielkanocny i tradycyjne białe róże. Wszelkie szczegóły w wydarzeniu: bit.ly/RóżaDlaJezusaMiłosiernego

2️⃣ Natomiast w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zaprasza nas na „MŁODZI #przyMiłosiernym„. Eucharystii o 18:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia będzie przewodniczyć Ksiądz Biskup Robert Chrząszcz. Przyjdźcie, warto!

3️⃣ We wtorek o 19:00 spotkanie Diecezjalnej Diakonii Jedności. Otoczmy modlitwą spotkanie osób odpowiedzialnych za nasz krakowski Ruch Światło-Życie.

4️⃣ W przyszłą środę u św. Marka adoracja w ciszy! Nie przegap okazji, aby być przy Zmartwychwstałym. Do zobaczenia tradycyjnie o 19:30.

5️⃣ Wystartowały zapisy na rekolekcje wakacyjne. Co tu dużo pisać: do dzieła! https://bit.ly/REKO2023_zapisy

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://krakow.oaza.pl/ w zakładce REKOLEKCJE

6️⃣ Zostawiamy dwa zaproszenia dla Animatorów:

• Wielkanocna Oaza Modlitwy w Maksymilianum – Dom Rekolekcyjny w Bystrej Podhalańskiej:

https://bit.ly/wielkanocnaoazamodlitwy

• Majówka górska w Małej Fatrze:

https://tinyurl.com/majowkagorska2023

Animatorzy – bardzo Wam polecamy.

Wyszliśmy z mroków do światłości, dzięki wielkiej miłości Pana do ludzi. Stąd też logo rekolekcji II° ONŻ w Michalczowej w pierwszym turnusie. Niech ta grafika będzie przypomnieniem tego wydarzenia.

Chrystus Zmartwychwstał! Radości Paschalnej dla każdego! +

Post Author: Szymon Kurek