#REKODZIĘKCZYNIENIE Kalwaria Zebrzydowska

CZCIGODNY Księże MODERATORZE!

Droga Wspólnoto Oazowa!

Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w jubileuszowej 50. Pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej, dnia 27 sierpnia 2022 r. (sobota) o godz. 10.00, która zgromadzi na wspólnej modlitwie: Ruch Światło-Życie, Domowy Kościół, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.

Chcemy wspólnie podziękować za czas wakacyjnych rekolekcji i prosić przez wstawiennictwo Matki Bożej Kalwaryjskiej o potrzebne łaski na nowy rozpoczynający się Rok Formacyjny.

Zapraszamy Księdza Moderatora do koncelebry we Mszy Świętej z Księżmi Biskupami oraz braćmi w Kapłaństwie. Prosimy to zaproszenie skierować do wszystkich księży w Waszej Parafii oraz do wszystkich Parafian, szczególnie tych zaangażowanych we wspólnoty formacyjne i tych, którzy uczestniczyli w rekolekcjach wakacyjnych. Kapłanów prosimy o zabranie ze sobą alby, cingulum i stuły koloru białego.

Z góry dziękujemy za podjęty trud przygotowania do Pielgrzymki.

Za wszelkie dobro Bogu i ludziom niech będą dzięki!

Z wyrazami głębokiego szacunku i z Chrystusowym pozdrowieniem:

Ks. Jacek Bernacik

Ks. Ryszard Gacek, moderator diecezjalny

Kraków, 06 sierpnia 2022 r.

PLAN SPOTKANIA DLA KANDYDATÓW NA ANIMATORÓW:

26.08.2022 (piątek)

16.00 – Próba

17.00 – Nieszpory z konferencją

17.45 – Przerwa na kolację

19.00 – Eucharystia z przedstawieniem kandydatów na animatorów

20.45 – Czuwanie modlitewne w Bazylice do 22.00

PLAN 50. PIELGRZYMKI #REKODZIĘKCZYNIENIE

27.08.2022 (sobota)

  7.30 – Jutrznia

  8.00 – Czas na śniadanie

10.00 – Msza Święta dziękczynna za rekolekcje wakacyjne (organizowane przez różne wspólnoty naszej Archidiecezji, także organizowane przez parafie) z błogosławieństwem animatorów Ruchu Światło-Życie i par rejonowych Domowego Kościoła

Post Author: ks. Ryszard