100 piosenek na 100 urodziny ks. Blachnickiego

„Zwiastunom z gór”, „Błogosławieni miłosierni” czy „Zjednoczeni w Duchu”? Które tytuły wylądują w 100 najlepszych oazowych hitach?

Diecezjalna Diakonia Muzyczna rozpoczyna akcję „100 oazowych hitów na 100. urodziny ks. Blachnickiego”! To kolejny pomysł na uczczenie przypadającej w tym roku 100. rocznicy urodzin założyciela naszego Ruchu.

Wszystkie informacje na temat tej akcji znajdziecie na stronie: https://urodzinyblachnickiego.pl/ Można tam dodać propozycje nowych piosenek, a przede wszystkim – oddać swoje cenne głosy (na każdy hit można głosować maksymalnie raz). Zależy nam na tym, aby o akcji dowiedzieli się nie tylko obecni oazowicze, ale i tacy, którzy jeździli na rekolekcje 10, 20 czy 50 lat temu – może to będą Twoi rodzice, starsi znajomi, albo ksiądz proboszcz Twojej parafii.

Dlatego koniecznie daj im znać o tej akcji! I pamiętaj – sam zajrzyj na: https://urodzinyblachnickiego.pl/ To od Ciebie zależy, kto zwycięży w tym wyjątkowym notowaniu i jak będzie wyglądała lista 100 oazowych hitów 🙂

Post Author: Justyna Zygmunt