Niedziela Powołań 2021

Klerycy krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego zapraszają na Niedzielę Powołań! Zachęcamy do śledzenia ich mediów społecznościowych!

W Niedzielę Dobrego Pasterza, Formatorzy i Klerycy naszego seminarium podejmują inicjatywę przeprowadzenia Niedzieli Powołań na terenie archidiecezji krakowskiej i diecezji bielsko-żywieckiej. Jest to wyjątkowy czas, w którym nasza wspólnota odwiedza w formie online i ,,na żywo” wybrane parafie, w których klerycy głoszą świadectwo swojego powołania, pomagają podczas liturgii i spotykają się z grupami parafialnymi.

Prosimy w imieniu swoim i przyszłych powołanych o modlitwę w naszych parafiach, o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, aby nigdy nie zabrakło ludzi gotowych paść owce na pastwiskach Kościoła.

kl. Adam Płonka

Serie, którym warto się przyjrzeć:

(PO)WOŁANIE: https://youtube.com/playlist?list=PL3dcG6sNz_0xhy49PCHmDmeBE_vXhj5HZ

#przecieżmniewołałeś: https://youtube.com/playlist?list=PL3dcG6sNz_0xAmw4WeuwGw2-sz9BR5j4a

Post Author: Igor Szumny