Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

„Diakonia Słowa dba o to, aby słowo pisane czy drukowane docierało we właściwym czasie do wszystkich członków wspólnot ruchu i do ludzi oraz środowisk pragnących korzystać z pomocy ruchu.”  /ks. Franciszek Blachnicki/

Jesteśmy Diecezjalną Diakonią Słowa Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej. Nasza Diakonia istnieje od początku działania Ruchu w diecezji. Początki to głównie dbanie, aby materiały formacyjne docierały do wspólnot przy parafiach i na rekolekcje. Obecnie w naszej Diakonii w Krakowie można zaopatrzyć się w materiały dla wspólnot Dzieci Bożych, młodzieżowych i Domowego Kościoła, a także materiały do formacji ministrantów. Posiadamy bogatą ofertę książek Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, a także innych autorów. Oprócz pozycji książkowych można kupić u nas wiele rozmaitości – notatniki, kubki, torby bawełniane, kartki, zakładki, różańce, koszulki oraz oazowe stuły.
Ciągle otwieramy się „na nowe”, dlatego wszystkie dostępne materiały udostępniamy w sklepie internetowym, poszerzając jednocześnie nasze propozycje o nowości, m.in. ikony, kubki „Oazowy Smak Krakowa” i inne.

Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie, dla swojej wspólnoty, czy na prezent dla moderatora 🙂

Zapraszamy! e-oazakrakow.pl

Post Author: ks. Ryszard