UŚWIĘĆ SWOJĄ SESJĘ!

Studencie,
UŚWIĘĆ SWOJĄ SESJĘ!

Wielu z nas w ciągu najbliższych tygodni zmierzy się z trudami egzaminów. 

Zachęcamy, by ten czas przeżywać z Bogiem i wspólnotą. By go uświęcić, zapraszając Ducha Świętego do wszystkich wyzwań, tych prostszych i tych spędzających Wam sen z powiek. By widzieć w tym drogę wypełniania powołania. By połączyć ciężką pracę z Bożą łaską.

Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego zapraszamy do udziału w akcji „Uświęć swoją sesję”, w ramach której będziemy modlić się za siebie nawzajem i powierzać Duchowi Świętemu egzaminy swoje i innych. W cztery najbliższe niedziele na naszym Facebooku pojawią się posty, pod którymi będzie można wpisać w komentarzu dni i godziny egzaminów, jakie czekają Was w danym tygodniu. Każdy, kto chce pomodlić się w intencji egzaminu danej osoby, pod komentarzem zostawi reakcję. W ten sposób zobaczycie, kto omadla Was w tym trudnym czasie.

Na początek zachęcamy, by już teraz uświęcić swoją sesję, powierzając ją Bogu. Znajdź w ten weekend chwilę, by pomodlić się o jak najlepsze wypełnianie Twojego powołania w tych konkretnych momentach, które są przed Tobą. Ale także uwielbij Boga, który obdarzył Cię taką drogą, talentami, zdolnościami i pragnie, byś pięknie służył nimi światu.


A już w niedzielę (24 stycznia) zaprosimy Was do dzielenia się terminami egzaminów i modlitwy za siebie nawzajem.

Stay tuned!

Diecezjalna Diakonia Modlitwy

Post Author: Igor Szumny