Róża Różańcowa Młodych

Oazowiczu, Oazowiczko.

Chciałem Cię zaprosić do Róży Różańcowej Młodych modlących się o rozeznanie drogi swojego powołania.

Zaczynamy od 1 lutego 2021 roku.

Róże, które powstają w Ruchu Światło-Życie mają na celu zachęcić Młodych do codziennej modlitwy o rozeznanie swojej drogi powołania. Osoba będąca w róży raz w miesiącu mailem otrzyma jedną tajemnicę różańca, którą modli się przez cały miesiąc o rozeznanie drogi swojego powołania oraz za tych, którzy są w danej róży czyli za pozostałe 19 osób.

Jak długo należeć trzeba do róży? Do czasu rozeznania powołania (ale możesz kontynuować dalej modlitwę w róży prosząc o umocnienie na drodze odkrytego powołania), możesz zrezygnować w każdym momencie informując mnie mailem, pisząc na oaza@diecezja.pl.

Jak się zapisać do róży? Napisz maila na oaza@diecezja.pl podając imię, nazwisko, numer telefonu.

W trzecią środę miesiąca w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie, ul. Totus Tuus 32, o godz. 19.30, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy, w ramach Oazy na Białych Morzach będziemy modlić się za Ciebie oraz za wszystkich należących do róży prosząc o światło Ducha Świętego w rozeznaniu drogi powołania. Adorację zakończymy dziesiątkiem różańca. Jeśli możesz zapraszam także do modlitwy w Sanktuarium.

Pozdrawiam serdecznie z modlitwą i z nadzieją na Twoje dołączenie do róży.

Ks. Ryszard Gacek, Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji

Post Author: ks. Ryszard