Cały koncert Kolęd Pełnych Nadziei

W tym roku z powodu pandemii niemożliwe było zorganizowanie tradycyjnego kolędowania. Wychodząc naprzeciw tej sytuacji, przy współpracy z wieloma wspólnotami dziecięcymi, młodzieżowymi i dorosłych, Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia przygotowała koncert kolęd dedykowany mieszkańcom Domów Pomocy Społecznej. Przesłaniem koncertu jest niesienie radości i nadziei do osób, które z powodu izolacji musiały pozostać w swoich domach.

Z powodu ogromnego zainteresowania powstały dwie części koncertu. Zostało nagranych prawie 40 kolęd i utworów bożonarodzeniowych. Głównymi wykonawcami byli członkowie zespołów parafialnych takich jak: schole, chóry czy wspólnoty oazowe. Dużą grupę stanowiły również nagrania pojedynczych osób.

Można wymienić również miejsca, z których utwory zostały przysłane: Kraków, Trzebinia, Bielsko-Biała, Strzelin, Wrocław, Opole.

Wszystkim wykonawcom i montażystom nagrań należą się ogromne podziękowania za poświęcony czas, talent i radość, która jest odczuwalna podczas oglądania koncertu.


Linki do koncertów zamieszczamy poniżej:

an. Małgorzata Dziedzic, Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia

Post Author: Igor Szumny