48. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej – #REKODZIĘKCZYNIENIE

Serdecznie zapraszamy na 48. Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej 29 sierpnia 2020 r. Wspólnie będziemy dziękować za czas Rekolekcji wakacyjnych organizowanych przez wspólnoty oraz parafie naszej Archidiecezja Krakowska.

Spotykamy się o godz. 10.00 przy ołtarzu polowym Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Niech to będzie także czas wdzięczności za Świętego Jana Pawła II, którego 100 rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku. Jako Pielgrzym Kalwaryjski tak kiedyś mówił:
„A jeśli do czego pragnę was zachęcić i zapalić, to abyście nie przestawali nawiedzać tego sanktuarium. I niech Sanktuarium Kalwaryjskie nadal skupia pielgrzymów, niech służy archidiecezji krakowskiej i całemu temu rejonowi, który tradycyjnie ściąga tutaj z Zachodu i Wschodu, z Południa i Północy, niech służy całemu Kościołowi w Polsce. Niech tutaj dokonuje się wielkie dzieło duchowej odnowy mężczyzn i kobiet, młodzieży męskiej i młodzieży żeńskiej, liturgicznej służby ołtarza wszystkich”.

Chcemy podczas tej Pielgrzymki prosić Jezusa przez wstawiennictwo Matki Bożej Kalwaryjskiej o potrzebne łaski na nowy rozpoczynający się rok formacyjny 2020/2021.

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej
Grupy Apostolskie RAM Archidiecezji Krakowskiej
Służba Liturgiczna Archidiecezji Krakowskiej
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej
Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej
Młodzi Archidiecezji Krakowskiej
Domowy Kościół Archidiecezji Krakowskiej

Post Author: ks. Ryszard