Zapisy na BAL ANIMATORA

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej Ks. Ryszard zaprasza wszystkich animatorów, którzy w ostatnim roku pełnili posługę na rekolekcjach wakacyjnych lub prowadzili małe grupy formacyjne w parafiach na Bal Animatora. Odbędzie się on 16 listopada 2019 w Centrum Jana Pawła 2. Jest on formą wdzięczności Ruchu wobec animatorów, za podjęty trud i zaangażowanie, a także świętowania tej wspaniałej rzeczywistości w oazie, jaką jest animatorstwo.

Plan wydarzenia:
18:00 – Uroczysta Msza Święta w Sanktuarium JP2 w Łagiewnikach
19:00 – Rozpoczęcie Balu (Sala w Centrum JP2)

(w czasie balu jedzonko – gorący posiłek i zimna płyta, napoje, kawa, herbata)

Udział w kosztach zorganizowania Balu Animatora wynosi 10zł.

Jak dokonać zapisu na bal?
Aby zapisać się na bal trzeba wykonać oba poniższe kroki:
1. Uzupełnić i przesłać formularz: https://forms.gle/7o3ZaFHMx33shB2k7
2. Wpłacić 10zł poprzez zrzutkę: https://zrzutka.pl/w53uss

Ad 2. Jak wpłacić pieniądze przez zrzutkę?
Po wejściu na stronę, klikamy „Wpłać”, zostawiamy w formularzu domyślną kwotę 10zł, wybieramy dogodną metodę zapłaty, wprowadzamy swoje imię i nazwisko (lub nazwisko osoby którą chcemy zapisać). Potem uwaga! – nie zaznaczamy opcji „Chcę wpłacić pieniądze anonimowo”! Klikamy Wpłać i następnie w oknie „Koszt obsługi transakcji” nie musimy zaznaczać opcji „Zgadzam się pokryć koszty obsługi transakcji”, tylko kliknąć opcję „Nie, dziękuję”
Dokonujemy płatności i jak wszystko przejdzie w porządku, nasze imię i nazwisko pojawi się na stronie zrzutki w na liście osób, które „Wpłaciły”

Zapisać się na bal można do 10.11.2019.

Post Author: ks. Ryszard