Wielkanocka Oazowa

Nie bez przyczyny Królestwo Niebieskie przyrównane jest w Ewangelii do wielkiego wesela (Mt 22, 2-14, Łk 14, 15-24). Pełni szczerej radości wypływającej z faktu Zwycięstwa Chrystusa nad Złem, pragniemy w ewangelicznym duchu uczcić to bezsprzecznie najważniejsze wydarzenie w historii świata Wielkim Wielkanocnym Świętowaniem!

Dlatego Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej zaprasza gorąco na Wielkanockę Oazową czyli wielkie świętowanie Zmartwychwstania Chrystusa!
Wielkanocka odbędzie się 1 czerwca AD 2019 – w samym centrum Krakowa, w jednym z najbardziej kultowych krakowskich kościelnych miejsc – w ogrodach parafii św. Floriana.

Plan wydarzenia:
17:00 – Uroczysta Msza Święta
18:00 – Świętowanie: grill, muzyka, tańce, kącik z grami i zabawami

Zrzutka na pokrycie kosztów zorganizowania imprezy w wysokości 8zł.
Abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość jedzenia, prosimy o wcześniejsze zapisanie się zgodnie z instrukcjami poniżej.

*Jak dokonać zapisu?*
Zapisy wraz z płatnością kwoty możliwe tylko za pośrednictwem portalu zrzutka.pl pod adresem: https://zrzutka.pl/ukjme8

Po wejściu na stronę, klikamy „Wpłać”, zostawiamy w formularzu domyślną kwotę 8zł, wybieramy dogodną metodę zapłaty, wprowadzamy swoje imię i nazwisko (lub nazwisko osoby którą chcemy zapisać). Potem uwaga! – nie zaznaczamy opcji „Chcę wpłacić pieniądze anonimowo”! Klikamy Wpłać i następnie w oknie „Koszt obsługi transakcji” nie musimy zaznaczać opcji „Zgadzam się pokryć koszty obslugi transakcji”, tylko kliknąć opcję „Nie, dziękuję”
Dokonujemy płatności i jak wszystko przejdzie wporządku, naszę imię i nazwisko pojawi się na stronie zrzutki w na liście osób, które „Wpłaciły”

W przypadku pytań lub problemów z zapisaniem się, można pisać na maila ddmodlitwy@gmail.com

Na zachętę filmik z Wielkanocki z zeszłego roku:
https://www.youtube.com/watch?v=cUgx6uaR9II

Do zobaczeniu na Wielkim Wielkanocnym Świętowaniu!
Diecezjalna Diakonia Modlitwy Kraków

Post Author: Asia Pajor