Modlitwa za rekolekcje

Jednomyślna modlitwa Kościoła ma w oczach Bożych wielkie znaczenie. Gdy jego uczniowie zgodnie proszą w jakiejś sprawie, On szczególnie obficie odpowiada na ich wołanie. Dlatego zachęcamy Cię drogi Przyjacielu, abyś wspólnie z nami podjął modlitwę w szczególnej intencji – rekolekcji wakacyjnych Oazy Żywego Kościoła 2019.

Zapisać się można na stronie rekoprayer2019.pl lub https://script.google.com/macros/s/AKfycbxbX7wEMVe05mpL23kehqQdGcc45aJWw0fuRsa_aRH1Cj7rNK6N/exec

Jak to działa?
Poniżej znajdziesz listę rekolekcji wakacyjnych, które w tym roku odbywają się pod patronatem Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej. Spośród nich możesz wybrać, za które chciałbyś się szczególnie pomodlić. Kliknij przycisk „Zadeklaruj modlitwę” na odpowiednim kafelku, a następnie podaj swoje imię, nazwisko i email, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia deklaracji. Wybierz także do jakiego pakiet modlitewnego chcesz się zdeklarować.

Proponujemy 4 opcje:

Pakiet Starter
codziennie: 3x „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

Regular Worship
codziennie: Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu

Golden Prayer
codziennie: 1 dziesiątek różańca

Pakiet Freestyle
inna forma modlitwy, ale stała i obecna codziennie

Po uzupełnieniu danych, kliknij przycisk „Wyślij”, a następnie w wiadomości mailowej którą otrzymasz w przeciągu kilku minut, potwierdź swoją deklarowaną formę modlitwy, klikając w otrzymany link. W każdym momencie możesz zobaczyć, kto modli się za dany turnus, klikając przycisk „Podgląd” na odpowiednim kafelku.

Post Author: Asia Pajor