III st. ONŻ w Rzymie dla osób, które nie mają 18 lat.

Przeżywałeś, że się nie możesz zapisać, bo nie skoczyłeś osiemnastu lat? Pan daje Ci tę szansę, bo Mu zaufałeś!

Kochani!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem rekolekcjami trzeciego stopnia w Rzymie pośród osób, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.
Nie zwlekaj! Zapisz się czym prędzej, bo czasu niewiele!

Zasady: Od rodziców osób, które są niepełnoletnie będzie wymagane spotkanie z notariuszem i spisanie oświadczeń o udzieleniu odpowiedzialności decyzyjnej moderatorowi oazy względem syna/córki.
W celu uniknięcia zamieszania i rozbieżności w tekstach oświadczeń postępowanie notarialne zostało przekazane pani notariusz, która zajmie się sprawą wszystkich niepełnoletnich uczestników naszego trzeciego stopnia. Pani notariusz wyznaczy kilka dat w których obie strony tj. upoważniający i upoważniany będą mogli się z nią spotkać w celu przygotowania dokumentów. Będzie się to wiązało z niewielką dodatkową opłatą. Terminy zostaną podane w późniejszym terminie.
Więcej informacji u ks. Bartosza Wronikowskiego (mail: bartosz_wronikowski@o2.pl, facebook: www.facebook.com/piotr.tamrzym).

Oczywiście nie ulega zmianie wymóg podstawowy: przeżycie II st. ONŻ, formacja roczna przed III ONŻ i przynajmniej kandydatura w KWC.

Należy się zgłosić w duszpasterstwie na ul. Wiślnej 12/6 z zaliczką w wysokości 100 euro i poinformować o tym także ks. Bartosza, w celu włączenia w grupę na facebooku. Zapisy dla członków Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej do 5 kwietnia, po tej dacie możliwość otwiera się także dla chętnych z innych diecezji.

ks. Bartosz Wronikowski
Moderator III st. ONŻ w Rzymie

Ks. Ryszard Gacek
Moderator Diecezjalny

„Miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie!” Ga 5, 13c

Post Author: ks. Ryszard