Róża dla Jezusa Miłosiernego

… nie ma dla człowieka innego źródła nadziei, jak miłosierdzie Boga. (…) Niech to przesłanie rozchodzi się (…) na całą naszą umiłowaną Ojczyznę i na cały świat. (…) Trzeba tę iskrę Bożej łaski rozniecać. Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam drodzy bracia i siostry, Kościołowi  w Krakowie i w Polsce oraz wszystkim czcicielom Bożego miłosierdzia, (…)  z Polski i z całego świata. Bądźcie świadkami miłosierdzia!

bł. Jan Paweł II Kraków- Łagiewniki 18.08.2002r.

“To jest czas miłosierdzia. Ważnym jest, aby wierni świeccy żyli nim i zanieśli je do różnych sfer społecznych. Naprzód!”

Papież Franciszek Watykan 13.03.2015 r.

 

„Róża dla Jezusa Miłosiernego”

To jest czas miłosierdzia!!!

Zostań Świadkiem Miłosierdzia uczestnicząc w wydarzeniu „RÓŻA DLA JEZUSA MIŁOSIERNEGO” organizowanym przez Diakonię Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji krakowskiej oraz Parafię św. Wojciecha BM w Osieczanach.

 

            Miejsce: Rynek Główny w Krakowie

            Czas: Biała Sobota 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 13.00.

 

Chcemy poprzez nasze działanie „przekazywać światu ogień miłosierdzia” oraz zaprosić do udziału w Święcie Bożego Miłosierdzia.

 

NIE MOŻEMY PRZYJŚĆ NIEPRZYGOTOWANI!

Dlatego:

1. Otaczamy modlitwą to dzieło, wszystkich w nim uczestniczących i tych do których dotrzemy.

2. Uczestniczymy w próbach tańca /kontakt ks. Bogusław Seweryn 692403880/

Próba generalna w dniu wydarzenia w sobotę 27.04.br.  godz. 10:00  Hala Wisły, ul. Reymonta /potrzebne obuwie zamienne/

3. Na Rynek, przybywamy z żywą, białą różą, którą obdarujemy przebywających tam turystów i przechodniów                  zapraszając ich na Święto Miłosierdzia.

4. Ubieramy się na jasno, najlepiej na biało. Możemy też ubrać biały podkoszulek lub bluzę na inne rzeczy, aby swoim wyglądem pokazać także radość ze Zmartwychwstania Chrystusa.

Post Author: Asia Pajor