Konkurs na logo Oazy Archidiecezji Krakowskiej

Regulamin konkursowyZ sentymentem do obecnego logo, jednak poszukując nowych, aktualnych form, którymi się dziś komunikujemy, Diakonia Ruchu Światło-Życie ogłasza konkurs na logo Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Krakowskiej.

Konkurs ma charakter otwarty, jednakże w sposób szczególny adresowany jest  do osób zajmujących się w sposób profesjonalny lub amatorski projektowaniem znaków graficznych. Prace należy przesłać drogą mailową na adres konkursoaza@gmail.com do 10 kwietnia.

W dniu 22 kwietnia komisja konkursowa w składzie: Ks. Ryszard Gacek (Moderator), Ks. Jacek Bernacik (Współpracownik Moderatora), Yasemin Erden (Diakonia Jedności), Tomasz Grabowski (Diakonia Jedności), Justyna Piwowarska (Grafik) oraz Joanna Piesiak (Grafik), wyselekcjonuje od trzech do sześciu prac konkursowych, które zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu. W ramach II etapu, wybrane prace będą poddane głosowaniu na fanpage’u Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej na portalu Facebook (https://www.facebook.com/krakow.oaza/). Głosowanie odbywać się będzie poprzez „lajki”, a głosować będzie mogła każda osoba. II etap konkursu wraz z wyłonieniem  zwycięzcy zakończy się 28 kwietnia w samo południe.

Autor zwycięskiego projektu zostanie nagrodzony kwotą w wysokości 500zł. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

Wszystkim twórcom życzymy ciekawych inspiracji!

Organizatorzy konkursu

Załącznik – Regulamin konkursowy

Post Author: ks. Ryszard