Zapraszamy na Rekolekcje Wakacyjne – Grafik Rekolekcji OŻK 2019

„Proszę was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście dali swoje ciała na ofiarę żywą, świętą, Bogu przyjemną, jako wyraz waszej rozumnej służby Bożej”. Rz 12, 1

Pragniemy dziś podać całej wspólnocie Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej grafik rekolekcji wakacyjnych.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim Kapłanom, którzy wyrazili chęć poprowadzenia rekolekcji oazowych. Będziemy Was wspierać modlitwą w przygotowaniu i prowadzeniu Rekolekcji Oaz Dzieci Bożych, Oaz Nowej Drogi i Oaz Nowego Życia.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich Animatorów o podjęcie posługi podczas tych rekolekcji. Każdy z kapłanów potrzebuje Waszej pomocy do prowadzenia tych rekolekcji, Waszych talentów, pomysłów, kreatywność i zwyczajnej obecności.

Zwracamy się z prośbą do Sióstr Zakonnych, Braci Zakonnych, Diakonów i Kleryków o podjęcie posługi w tych rekolekcjach. Jest to piękny czas modlitwy o powołania do życia kapłańskiego, zakonnego. Młodzi Was potrzebują, Waszego świadectwa, Waszego towarzyszenia im podczas tego czasu łaski.

Zwracamy się do Wszystkich Wspólnot Oazowych, Moderatorów, Rodziców o zaangażowanie się w pomoc dzieciom i młodzieży w zapisach na rekolekcje, których będzie można dokonać początkiem kwietnia przez stronę internetową www.krakow.oaza.pl/REKOLEKCJE

Koszt rekolekcji to 750 zł. od osoby, III st. ONŻ w Rabce 800 zł. natomiast III st. ONŻ w Rzymie 360 euro.

Ks. Ryszard Gacek
Moderator Diecezjalny

wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych

 

Ulotka do wydruku: Grafik rekolekcji OŻK 2019

Post Author: ks. Ryszard