Środowe Uwielbienia na Plantach

„Modlitwa jest tym dla życia nadprzyrodzonego czym oddech dla ciała” Czcigodny Sługa Boży ksiądz Franciszek Blachnicki ❣

Już 2 stycznia kolejne Środowe Uwielbienie na Plantach.

Comiesięczne spotkania modlitewne organizowane przez Diecezjalną Diakonię Modlitwy Kraków (DDM) mogą być i dla wielu już są prawdziwym oddechem Ducha. Niezmiennie od lat w pierwszą środę miesiąca spotykamy się, by wspólnie przylgnąć do Boga ✝?

? Zaczynamy konferencją o 20:00.
Tegorocznym tematem konferencji są błogosławieństwa:
Błogosławić, czyli co?
Co oznaczają błogosławieństwa zostawione nam przez Jezusa?
Błogosławieństwa – kolejny nakaz czy…?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzi pojawią się wkrótce.
Konkretne tematy danych miesięcy będą podawane na bieżąco.

? Po około 10 minutach konferencji przechodzimy do uwielbienia. Modlitwa uwielbienia jest taką „formą modlitwy, w której człowiek całkiem bezpośrednio uznaje iż Bóg jest Bogiem (KomKKK 556)”; „wysławia Go dla Niego samego, oddaje Mu chwałę nie ze względu na to, co On czyni, ale dlatego, że ON JEST” (KKK 2639). ???
Uwielbienie jest rezultatem spotkania z Bogiem, poznania jednego z Jego imion. Jak wiele razy w ciągu miesiąca Pan daje się nam poznać? Czy to w spowiedzi, w Eucharystii, w modlitwie, w kimś obok mnie, w zdobytej wiedzy, we wstawaniu i kładzeniu się spać, w uśmiechu i łzach. Przyjdź, bądźmy Mu wdzięczni sercem Kościoła za to, że Jest ???
Podczas uwielbienia będzie można także skorzystać ze spowiedzi i modlitwy wstawienniczej.

Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę, wspólne uwielbienie Tego Który Jest. Polecamy się także waszej modlitwie ?

Post Author: Asia Pajor