Odeszła do Pana + Jolanta Pitek

 

Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”  Św. Franciszek Salezy

Dzisiaj, 25 października 2018 roku w godzinach popołudniowych odeszła do domu Ojca + Jolanta Pitek ze Wspólnoty Niepokalanej Matki Kościoła, która przez wiele lat służyła w Duszpasterstwie Ruchu Światło – Życie.

Pogrzeb +Jolanty Pitek odbędzie się w poniedziałek, 29 października w Dursztynie. O godz. 13.00 będziemy modlić się modlitwą różańcową, a o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza Pogrzebowa.

Kto z Oazowiczów i nie tylko chciałby udać się na pogrzeb +Joli Pitek to organizujemy autokar z Duszpasterstwa Ruchu Światło-Życie. Zapisy przez linka podanego poniżej. Zbiórka w poniedziałek, 29.10.2018 r. o godz. 10.30 parking dla autokarów pod Domem Turysty, ul. Kopernika (zaraz obok plant)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqi6dSXZLgaShvF_Olz1pOOM2TVKVxmIFYpwmpS2TfQVfj8w/viewform?usp=sf_link

28 października w Bystrej Podhalańskiej i w Groniu o godz. 12.00 podczas trwającej Oazy Modlitwy dla Szkół Animatora odprawimy Msze Św. w intencji + Jolanty Pitek. Jeśli chcesz się dołączyć do tej modlitwy to serdecznie Cię zapraszamy.

Łącząc się w smutku pamiętajmy o modlitwie za zmarłą Jolantę, aby z radością mogła uczestniczyć w pełni życia wiecznego z Jezusem, w domu Ojca.

Ks. Jacek Bernacik

Ks. Ryszard Gacek

Post Author: ks. Ryszard