Oaza Modlitwy – Charyzmaty Ducha Świętego

Nie chciałbym, bracia, byście nie wiedzieli o darach duchowych” pisze św. Paweł na początku dwunastego rozdziału 1. Listu do Koryntian. To samo zdanie wydanie Paulistów przekłada w następujący sposób: „Chciałbym bardzo abyście mieli właściwą wiedzę o darach duchowych„. Te dwa tłumaczenia greckich słów św. Pawła precyzyjnie definiują cel jaki przyświeca nam – Diakonii Modlitwy – organizując Oazę Modlitwy o Charyzmatach Ducha Świętego.

Być może z nadzwyczajnymi darami Ducha Świętego spotkałeś się osobiście, widząc je u innych lub nawet sam je otrzymując. Może przeciwnie, tylko o nich słyszałeś, sam do końca nie wiedząc ile prawdy było w przekazanych opowieściach oraz zastanawiając się jakie mieć o tym wszystkim zdanie. Jeśli odnajdujesz się w tym opisie ta Oaza Modlitwy jest organizowana dla Ciebie. Podczas niej postaramy się o to, aby jak najbardziej przybliżyć i rozjaśnić temat charyzmatów Ducha Świętego, który niewątpliwie budzi wiele wątpliwości i różnych, często mocno spolaryzowanych emocji.

Konferencje i sobotni wieczór modlitwy poprowadzi przedstawiciel Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, znanego z prowadzenia słynnych na całą Polskę – Tyskich Wieczorów Uwielbienia (https://www.centrumduchowosci.pl/).

Informacje szczegółowe
Na naszą Oazę Modlitwy zapraszamy wszystkich oazowiczów minimum po 2. stopniu Oazy Nowego Życia. OM odbędzie się w dniach od 30.11 do 02.12.2018 w ośrodku rekolekcyjnym w Spytkowicach. Koszt uczestnictwa 100 zł. Zapisy przyjmujemy do 25.11 lub do wyczerpania miejsc (których jest tylko 48).

Zapisać się można za pośrednictwem formularza: https://goo.gl/forms/sZGL9GCzXE8jDGzJ2

Post Author: Michał Grzyb