Modlitwa za rekolekcje

Jednomyślna modlitwa Kościoła ma w oczach Bożych wielkie znaczenie. Gdy jego uczniowie zgodnie proszą w jakiejś sprawie, On szczególnie obficie odpowiada na ich wołanie. Dlatego zachęcamy Cię drogi Przyjacielu, abyś wspólnie z nami podjął modlitwę w szczególnej intencji – rekolekcji wakacyjnych Oazy Żywego Kościoła 2018.

Jak to działa?

Poniżej znajdziesz listę rekolekcji wakacyjnych, które w tym roku odbywają się pod patronatem Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej. Spośród nich możesz wybrać, za które chciałbyś się szczególnie pomodlić. Kliknij przycisk „Zadeklaruj modlitwę” na odpowiednim kafelku, a następnie podaj swoje imię, nazwisko i email, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia deklaracji. Wybierz także do jakiego pakiet modlitewnego chcesz się zdeklarować.

Zapisać się można na stronie www.rekoprayer.pl

Proponujemy 4 opcje:

Pakiet Starter

codziennie: 3x „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi”

 

Regular Worship

codziennie: Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu

 

Golden Prayer

codziennie: 1 dziesiątek różańca

 

Pakiet Freestyle

inna forma modlitwy, ale stała i obecna codziennie

 

Po uzupełnieniu danych, kliknij przycisk „Wyślij”, a następnie w wiadomości mailowej którą otrzymasz w przeciągu kilku minut, potwierdź swoją deklarowaną formę modlitwy, klikając w otrzymany link. W każdym momencie możesz zobaczyć, kto modli się za dany turnus, klikając przycisk „Podgląd” na odpowiednim kafelku.

 

Post Author: Michał Grzyb