Spotkajmy się na Przystanku Jezus

d3-pj2013_132-1080x675
 

Z  wielką radością chcemy Cię poinformować i w imieniu Organizatorów zaprosić na Przystanek Jezus, który w tym roku odbędzie się już po raz osiemnasty w Kostrzynie nad Odrą. Zaprosiliśmy na to wydarzenie również ewangelizatorów z innych krajów, którzy razem z nami ewangelizowali w Krakowie w ramach Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji podczas ŚDM, więc mamy nadzieję na kolejne wyjątkowe i niezapomniane spotkanie.

Prosimy, zarezerwuj w swoim kalendarzu termin 30 lipca – 6 sierpnia 2017
i bądź z nami w Kostrzynie nad Odrą, by razem dzielić się wiarą.

ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 30 CZERWCA 2017!
CZYM JEST PRZYSTANEK JEZUS?

Przede wszystkim odpowiedzią na potrzebę towarzyszenia młodym ludziom, którzy są zagubieni i szukają kierunku w swoim życiu. Wielu z nich przyjeżdża na Przystanek Woodstock, który jest największym festiwalem muzycznym w Polsce i promuje styl życia bez żadnych zasad. Oznacza to nieograniczony dostęp do narkotyków, alkoholi, swobodę seksualną i prezentowanie różnych duchowości – obcych chrześcijaństwu.

Co roku około 1 mln młodych ludzi przyjeżdża na Przystanek Woodstock
w poszukiwaniu dobrej zabawy, miłości, kierunku w życiu
i odpowiedzi na swoje pytania.

Jako ewangelizatorzy chcemy im w tym doświadczeniu towarzyszyć i dlatego każdego roku grupa blisko 700 ewangelizatorów przyjeżdża na Przystanek Jezus, by najpierw wzmocnić swoją relację z Jezusem, przez słuchanie Słowa Bożego, udział w rekolekcjach, a potem są posyłani przez biskupa do dzielenia się Ewangelią na Przystanku Woodstock.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS
Jeśli chcesz razem z nami dzielić się Ewangelią na Woodstocku, zapisz się.
Zapisy trwają do 30 czerwca.

Post Author: Michał Grzyb