Lednica z Oazą!

lednica
Oaza z Piasków nowych proponuje wspólny oazowy wyjazd na Lednicę!
Planowany wyjazd: godz. 3.00 /w nocy z 2 na 3 czerwca/ spod domu parafialnego w Krakowie Piaskach Nowych.
Podróż nocą. Spacer na pola lednickie pod bramę-rybę i udział w spotkaniu. Spotkanie trwa do ok. godz. 2 w nocy z soboty na niedzielę i kończy się  przejściem przez bramę III Tysiąclecia. Po czym powrót do autobusu i droga powrotna. Planowany przyjazd w niedzielę około południa.
Więcej informacji na stronie: www.lednica2000.pl
Należy zabrać ze sobą kanapki na drogę i na czasspotkania, oraz wodę do picia (dużą butelkę 1,5l). Na Polach Lednickich będzie możliwość zakupu napojów i ciepłego posiłku, oraz lednickich koszulek i innych pamiątek.
Trzeba zadbać także o odpowiedni strój. W dzień chroniący przed słońcem szczególnie głowę, a w nocy przed zimnem (bluzy, polar, itp.) Obowiązkowo też proszę zabrać dobrą kurtkę przeciwdeszczową, albo pelerynę na wypadek deszczu, oraz lekarstwa, jeśli jakieś zażywasz. Można też wziąć coś do siedzenia na trawie (rozkładane krzesełko, koc, karimatę…).
Koszt wyjazdu: 100zł. (opłata za autokar, pakiet pielgrzyma, ubezpieczenie). Wpłata przy zapisie do 21 maja. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Są jeszcze wolne miejsca!
karta-wyjazdu-na-lednice-2017

Post Author: Michał Grzyb