Misja: EXODUS – Bystra 2017

Na rekolekcje można pojechać albo nie pojechać, na Boże wezwanie można odpowiedzieć albo nie odpowiedzieć. Bóg do niczego Cię nie zmusza – wybór należy do Ciebie!

Być może zapisałeś się już na rekolekcje II ONŻ, bo wiesz, że chcesz iść dalej za Chrystusem. Być może nie, bo Twoje życie ułożyło się tak, iż ciągle masz wątpliwości, czy pojechać na ten stopień.  Brak czasu, plany wakacyjne, problemy finansowe czy rodzinne, a może zwyczajne lenistwo sprawia, że ciągle wątpisz. Wątpisz w to, czy kolejne rekolekcje zmienią coś w Twoim życiu. Czy jest sens stracić kolejne 15 dni skoro i tak tkwisz w martwym punkcie?
Odpowiedź jest prosta: tak – i to wszystko ma sens, mimo iż czasem tego nie dostrzegasz. Historia Mojżesza i narodu wybranego to także Twoja historia – historia tego, że Boże działanie zupełnie zmienia życie. Że Boże Słowo jest jak miecz obosieczny przenikający dogłębnie człowieka.
Dlatego pragniemy zaprosić właśnie Ciebie na rekolekcje II stopnia Oazy Nowego Życia. Czas rekolekcji, który masz przed sobą, to czas Twojego osobistego wyzwolenia z niewoli grzechu. Tak jak Izraelici opuść Egipt – Twoją grzeszność i wejdź do Ziemi Obiecanej – Krainy Wolności. Zobacz jak Chrystus chce zawalczyć o Ciebie, by nie utracić żadnego z tych, których dał mu Ojciec.

Czekamy na Ciebie!

Post Author: Michał Stobierski