XLII Kongregacja Odpowiedzialnych

kko2016

XLII Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie odbędzie się na Jasnej Górze w Częstochowie w dniach 24- 27.02.2017 roku. Tematem wiodącym będą słowa nadchodzącego roku formacyjnego: „Sługa Niepokalanej”, nawiązujące do osoby Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, którego 30. rocznicę śmierci będziemy przeżywać w ostatnim dniu Kongregacji.

Drodzy Odpowiedzialni Ruchu Światło-Życie!

Serdecznie zapraszam na 42 Kongregację Odpowiedzialnych do Częstochowy. System rejestracji delegatów rusza w dniu 2 lutego o godz. 20.00 (jedna część auli o. Kordeckiego) i 9 lutego o godz. 10.00 (druga część auli). Rejestracja miejsc odbywa się poprzez stronę www.kongregacja.oaza.pl

Opłata za udział w Kongregacji wynosi  50 zł. Podobnie jak w ubiegłym roku potwierdzenie rezerwacji wraz z informacją o możliwości zapłaty otrzymają tylko osoby, które znalazły się na listach nadesłanych przez moderatorów diecezjalnych lub wskazane przez nich osoby.

Przypominam, że kongregacja trwa od piątku do niedzieli i zachęcam wszystkich delegatów – odpowiedzialnych do uczestnictwa w całości spotkania.

Wszelkie sprawy związane z rejestracją proszę zgłaszać na adres sekretariatu Moderatora generalnego: sekretariat@oaza.pl

Do zobaczenia na Jasnej Górze

ks. Marek Sędek

Program kongregacji: zobacz

Rozpoczęcie:23 lutego 2017 -> 16:00
Zakończenie:27 lutego 2017 -> 13:00

0001

Post Author: Michał Grzyb