Już po raz kolejny Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na kurs wychowawcy kolonijnego. Przede wszystkim adresowany jest on do uczestników Diecezjalnej Szkoły Animatora. Jednak zachęcamy wszystkich, którzy z różnych względów nie posiadają jeszcze uprawnień do pracy z młodzieżą na koloniach ( czytaj także rekolekcjach oazowych), a chcieliby, lub powinni, je posiadać.
Kurs odbędzie się w dniach od 27 do 29. maja. Odpłatność wynosi tylko 60 PLN (w innych firmach dużo, dużo więcej). Wymogiem uczestnictwa jest ukończony 18. rok życia. Wpłaty TYLKO fizycznie na Wiślnej, ostatecznie w dzień rozpoczęcia Kursu. Zapisy do 24. maja, do 15:00.
Kurs odbędzie się w szkole Świętej Rodziny na krakowskim Pędzichowie
Zapisywać się można korzystając z poniższego formularza, lub bezpośrednio w Duszpasterstwie
https://docs.google.com/forms/d/1lfc4fhEd0BglVrvBCi7oJiuuS3lO7wqYL6QqKGmNZm4/viewform?c=0&w=1
Dokładny plan kursu:
Kurs Wychowawcy, Szkoła Świętej Rodziny, Kraków, ul. Pędzichów 13.
Piątek, 27.05., 13:30 – 20:00
Sobota, 28.05., 8:00 – 17:00
NIEDZIELA, 29.05., Miejsce i czas będą podane przez Prowadzącego (Niedzielne „do południa i około południa”, strój luźny, zajęcia na sali).