Nawracajcie się i… żyjcie z pasją!

2

Rekolekcje Wielkopostne w Bazylice Mariackiej


Często słyszymy, że życie jest darem Boga. A jednak nierzadko żyjemy tak, jakbyśmy chcieli przetrwać darowany czas, tak jak niechętnie spędzamy godziny w szpitalu albo w nielubianej pracy. Co zrobić, aby ten dar z pasją przeżyć, smakować i cieszyć się jego pełnią? Wielki Post – jak niebiański nauczyciel – pomaga odkryć pasję życia i zharmonizować tajemnicę cierpienia z tajemnicą ostatecznego szczęścia.

Wszystkich, którzy chcą na koniec Wielkiego Postu odnowić ducha i obudzić swoją pasję do życia wspólnoty mariackie zapraszają na REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE „Pasja życia”, które poprowadzi ks. dr Krzysztof Grzywocz. Cykl konferencji rozpocznie się w najbliższą niedzielę 13 marca w Bazylice Mariackiej w Krakowie.
Ks. dr Krzysztof Grzywocz to ceniony rekolekcjonista i kierownik duchowy, m.in. przez wiele lat pełniący funkcję ojca duchownego w Wyższym Seminarium Duchownym w Opolu. Na co dzień wykładowca teologii duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. Jest też autorem książek i artykułów z zakresu psychologii i duchowości. W Krakowie znany dzięki współpracy z Centrum Formacji Duchowej. Podczas ostatniej konferencji w Sali na Górze poświęconej uczuciom dał się poznać jako mądry, wrażliwy i niepozbawiony poczucia humoru teolog-terapeuta-duszpasterz.

Zapraszają: Bazylika Mariacka oraz wspólnoty Chrystus w Starym Mieście, Sala na Górze i Schola Mariacka.​plakat_reko

Post Author: Michał Grzyb