Ruszyły zapisy na Szkołę Animatora i Kurs Ceremoniarza!

Jeśli odkryłeś w sobie powołanie do służby w Ruchu Światło-Życie nie czekaj! Już dziś zapisz się na Szkołę Animatora lub Kurs Ceremoniarza!
krzyze
 
Zaproszenie na Szkołę Animatora Ruchu, Muzycznego, Liturgicznego
Jeśli w te wakacje poczułeś powołanie do posługi jako animator Ruchu, animator liturgiczny bądź muzyczny, albo jeśli już jakiś czas temu wzbudziłeś w sobie chęć służby drugiemu człowiekowi i Ruchowi Światło – Życie to uwierz, nie ma na co czekać!
Już dziś możesz uzupełnić formularz zgłoszeniowy i zapisać się na tegoroczną Diecezjalną Szkołę Animatora! Formularz jest dostępny do 26 września (dnia rozpoczęcia Szkoły).
Formularz → https://docs.google.com/forms/d/1RY_0SGpm1Yjt-42grN2PhRzoF0Q0gM0UtW1uMYt…
Zachęcamy również do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w Szkole i terminami zajęć, które podane są tutaj: http://krakow.oaza.pl/szkola_animatora
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiać wątpliwości. Pisz smiało na adres: krakow.dsa@gmail.com
Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Odpowiedzialni za Diecezjalną Szkołę Animatora
Zaproszenie na Szkołę Animatora ODB
Serdecznie zapraszamy na Szkołę Animatora Oazy Dzieci Bożych, Ministrantów i Scholistek. Celem Szkoły jest przygotowanie kandydatów do posługi parafialnej pośród dzieci, ministrantów i scholistek. Na szkołę zapraszamy osoby, które ukończyły minimum II klasę gimnazjum i były minimum na III stopniu Oazy Nowej Drogi. Przygotowanie do posługi animatora trwa dwa lata.
Zaproszenie na Kurs Ceremoniarza Parafialnego
Wszystkich ministrantów po III klasie gimnazjum, zafascynowanych liturgią, chcących wziąć większą odpowiedzialność za nią w swojej parafii, zdobyć potrzebną do tego wiedzę, a także poznać innych jej pasjonatów, zapraszamy na tegoroczny Kurs Ceremoniarza Parafialnego!
Zapisy za pomocą fomularza internetowego (http://goo.gl/forms/h69p91arps)
Więcej informacji na stronie krakow.oaza.pl/szkola_animatora

Post Author: Michał Stobierski