UWIELBIENIE BOGA za dar życia ks. Franciszka

I choć będzie Nam bardzo brakować Ks. Prałata, Jego ciepła i uśmiechu, Jego modlitwy i wiedzy, Jego troski i zaangażowania – to przede wszystkim modlimy się do Dobrego Ojca, aby przyjął Go do radości Niebieskiego Jeruzalem.
kspralatChowaniec3
KOCHANI!
Z wielkim bólem serca przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ks. Prałata Franciszka Chowańca. Dotarła ona do Nas rankiem, 08.09.2015., w liturgiczne Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Kiedy wraz z całym Niebem radujemy się z Narodzenia Tej, Która urodziła Naszego PANA, chcemy też Uwielbiać GO za dar życia Ks. Franciszka. Wielu z Nas Ks. Franciszka pamięta, wielu z Nas prowadził poprzez formację w charyzmacie Światło-Życie.
I choć będzie Nam bardzo brakować Ks. Prałata, Jego ciepła i uśmiechu, Jego modlitwy i wiedzy, Jego troski i zaangażowania – to przede wszystkim modlimy się do Dobrego Ojca, aby przyjął Go do radości Niebieskiego Jeruzalem. Jednocześnie Dziękujemy Bogu za Niego, za Jego posługę w Kościele, a zwłaszcza w Ruchu Światło-Życie i wśród Liturgicznej Służby Ołtarza.
KOCHANI!
Bardzo serdecznie Zapraszam Wszystkich, Kapłanów, Siostry Zakonne, Rodziny Domowego Kościoła, Animatorów, Młodzież i Dzieci do wspólnej modlitwy podczas pogrzebu Naszego pierwszego Moderatora. Spróbujmy się wspólnie zachęcać i organizować, aby jak najliczniej uwielbiać Pana, Władcę życia i śmierci za Ks. Franciszka.
Uroczystości pogrzebowe będą miały następujący przebieg:
Importa: 11.09.2015 r. (piątek) o godz. 16:00 Msza św. w kościele parafialnym pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie. Od godz. 15:00 czuwanie i modlitwa, prowadzone przez Oazowiczów.
Pogrzeb: 12.09.2015 r. (sobota) o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła we Włosienicy, a następnie odprowadzenie na cmentarz parafialny we Włosienicy.
* Na pogrzeb we Włosienicy będzie zorganizowany wspólny wyjazd. Zgłoszenia za pomocą formularza internetowego (http://goo.gl/forms/hJy5Updnus) i w Duszpasterstwie.

Ks. Michał Leśniak

Post Author: Michał Stobierski