OM w Zawadce

SONY DSC
SONY DSC

W dniach od 11 do 13 grudnia w Zawadce (niedaleko Krzczonowa) odbyła się Oaza Modlitwy dla II roku Szkoły Animatora ODB. Uczestniczyło w niej ponad 30 kandydatów. Rozpoczęliśmy ją od koalcji na którą wszyscy mieli zjechać. Po niej odbyła się konferecja wprowadzajaca a po niej wieczór modlitewny z oakzją do spowiedzi.

Najbardziej intensywna była sobota. Rozpoczeliśmy ją jutrznią,a  po śniadaniu Namiot spotkania i dzielenie się Słowem z osobą, na którą padł los. Nastepnie odbyło sie przygotowanie do najważniejszej chwili dnia (Eucharystii).

Po zakończeniu Mszy świętej i dobrym obiadku udaliśmy się na integracyjny spacer. Po powrocie do ośrodka był bardzo wazny czas spotkań w grupach, a po nim kolacja. Tego wieczoru odbył się Wieczór radości w Duchu Świętym a po nim kolejny wieczór modlitewny z oakazją do spowiedzi.

Niedzielę rozpoczeliśmy również modlitwą „Jutrzni”. Do południa był czas na podsumowanie oraz Namiot spotkania.

Oazę Modlitwy zakonczylismy Mszą św. To wspaniały czas. Po kilku miesiącach mogliśmy znowu spotkać się całym rocznikiem na wspólnej modlitwie. Myślę, że będzie wiele owoców po naszym spotkani

ks. Krzysztof Wąs

Post Author: pago