OM dla Animatorów w Bystrej

Świadectwa z październikowej Oazy Modlitwy dla Animatorów naszej diecezji.

Oaza Modlitwy dla Animatorów była czasem zresetowania się, wyłączenia dla świata zewnętrznego. Chciałam przemyśleć pewne sprawy, przemodlić.

Wiem, że potrzebowałam tego czasu, bo przecież by coś dawać innym, to trzeba na początku coś mieć – a tu mogłam dostać dużo. Czy wystarczy na cały rok formacyjny? Mam nadzieję, że nie – bo będę mogła znowu jechać w miejsce, gdzie Pan szczególnie wylewa swoje miłosierdzie i łaskę.

Gabi Flaszczyńska


OM była czasem jedności, modlitwy, spotkania i zdobywania nowych umiejętności. Dziękuję PANU BOGU za ten czas, za ludzi, za każda rozmowę. Proszę PANA by wzbogacił łaską owoce tego czasu, by uczył mnie życia „miłosierdziem” wobec bliźnich.

x. Michał Leśniak


Dzięki za dar wiary konsekwentnej, której skutkiem są uczynki miłosierdzia.

Chwała Panu – Mariusz


Dla mnie ten OM był czasem oddech w codzienności. Pogłębienia nie tylko relacji z Bogiem, ale też z innymi animatorami. Za ten czas chwała Panu.

Ania M.


Czas bardzo potrzebny w codziennym zagonieniu. Był to tylko weekendowy wyjazd, a dał mi możliwość przemyślenia tego, czego na co dzień nie zauważam, a ma swoje skutki w całym moim życiu.

Chwała Panu,

Gosia


Był to dla mnie czas stanięcia w prawdzie ze sobą i swoimi przyzwyczajeniami, czas wyciszenia i zatrzymania się przy Panu, bo w codzienności i wśród obowiązków bywa ciężko.

Chwała Panu

Darek


Dobry czas, w którym nie zabrakło wyciszenia, rozmowy, modlitwy i pobycia z Bogiem, ludźmi, samym sobą. Dziękuję za te rekolekcje i każdemu polecam!

Amen,

Kasia


Ten czas był naprawdę ubogacającym czasem. Choć to tylko jeden weekend, to Pan Bóg i tak zdążył zadziwić mnie i zachwycić wieloma rzeczami. Teraz na pewno na pewne sprawy będę patrzyć z nowej – myślę, że bardziej Bożej – perspektywy. I za to chwała Panu,

Marysia


Te rekolekcje przypomniały mi, że również odpoczynkiem powinniśmy się modlić. A możliwość wymienienia się doświadczeniami, przemyśleniami, wiedzą z innymi animatorami – szalenie niesamowite bogactwo!

Domka

Post Author: Justyna Zygmunt